b a l i m !

Jo! Balim!

Už asi tak měsíc, teda, no. Postupně. Nakoupila jsem nový věci (fresh start u know), do bublinkový fólie krásně zabalila bambilion dárků pro rodiny (teda zatím vím jen o jedný, ale ti mě hodlají po 4 měsících prý poslat dál, tak mi to tak nějak vychází..no,radši vezmu pár mejdlíček navíc,žejo) a všechno hezky poskládala do kufru,abych zjistila, že mám kilo a půl přes limit! Ale to se nějak vyřeší a přeskládá..

Všem těmhle malicherným problémům však předcházel problém značně závažnější, problém, ze kterého mi bylo tak trochu úzko. Chvilku. Zamítli mi vízum! Já to přece tušila, že tam mám něco blbě. A fakt že jo. Jeden dokument jim tam prej chyběl..a mně zase jeden přebejval..a tak se to tak nějak všechno hezky nakonec poskládalo, já zaplatila další 4 tisíce za novou žádost o vízum, vyplnila další zábavné a mého-drahocenného-času-hodné formuláře a bylo. Čekala jsem 10 dnů a najednou! Mail se slovem „approved“. Oujeeee.

A tak si to tak počítám a zbejvají mi 3 dny! Šílenost. Balim, přeskládávám, tisknu, loučim se, píšu si to-do listy a nebrečim. Zatim. To přijde. Ale především se těším! Moc a moc a moc a moc a moc. Rodinka mi píše, jak půjdem do divadla, ségra mi píše, že zajdem do vancouverský knihovny..je to skvělý. Jo a! Host rodiče tady byli a já nemůžu bejt víc spokojená, protože byli naprosto úžasní. Z Kanady nám přivezli lososa (nekecam! fakt zabalenýho oranžovýho lososa). Ježiiiš jak to píšu tak se tak moc těšim!

Jdu si užít posledních pár desítek hodin s rodinou a kamarádama, vyspat se ještě 3krát ve svý posteli a dát si naposledy to skvělý ledový kafe, co dělaj u nás ve městě. Tak.

eevelka

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s